FAQ (Często Zadawane Pytania)

Czy Trilux to jedyna polska marka telewizorów?

Tak, to prawda. Patrząc na to co się dzieje na rynku, Trilux jest ostatnią polską marką na naszym rynku. Polskie korzenie, niezawodność oraz przystępna cena to słowa, które najlepiej charakteryzują "Triluxa".

Dlaczego warto kupić telewizor z dekoderem MPEG-4?

Dekoder MPEG-4 jest podstawowym dekoderem, które pozwala na oglądanie telewizji nadawanej cyfrowo. Zgodnie z ustaleniami międzynarodowymi lada moment w Polsce ogólnodostępna telewizja będzie nadawana w taki właśnie sposób. W tym momencie telewizor z dekoderem MPEG-4 staje się niezbędny, i będzie wymagany w każdym gospodarstwie domowym. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę Urzędu Komunikacji Elektronicznej www.polskacyfrowa.org.

Wejście USB - dlaczego jest przydatne?

Dzięki wejściu USB, za pomocą karty pamięci USB stick lub urządzenia zewnętrznego, przeglądać na naszym telewizorze zdjęcią w formacie JPEG (takie jak na każdym aparacie cyfrowym) lub BMP. Będziemy mogli również słuchać muzyki w formacie MP3. 

Wybrane modele telewizorów Trilux również pozwolą nam na oglądanie filmów! Dzięki kodekom MPEG-2, MPEG-4 oraz AVI, będziemy mogli we własnym salonie stworzyć prawdziwe centrum rozrywki za bardzo przystępną cenę!

Czym jest funkcja USB PVR?

Większość telewizorów na rynku posiada jedynie zwykłe wejście USB, które pozwala nam oglądać zdjęcia na ekranie telewizora lub słuchanie naszej ulubionej muzyki. 

Wybrane modele Trilux posiadają również funkcje USB PVR. Takie wejście pozwali nam nagrywać nasze ulubione programy, filmy lub seriale nadawane drogą cyfrową.